poniedziałek, 12 października 2015

Masz urodziny? W Tchibo dostaniesz kawę i ciastko za darmo

Ostatnio zdarzyło mi się po raz pierwszy skorzystać z urodzinowej oferty Tchibo. Na czym ona dokładnie polega? Musimy przyjść do Tchibo  +/- 3 dni od daty swoich urodzin. Przykładowo, jeśli mamy urodziny 10 października, to z promocji możemy skorzystać w dniach: 7-13 października. Po poinformowaniu obsługi, o tym, że chcemy skorzystać z promocji urodzinowej, usłyszymy dokładną instrukcję postępowania. W moim przypadku konieczne było założenie karty klubowej Tchibo (dla jasności, to nic nie kosztuje i zajmuje mniej niż minutę). Następnie mogłam zamówić dla siebie dowolną kawę i ciastko, zupełnie za darmo. Dodatkowo, osoba towarzysząca otrzymała 50% rabatu na swój zestaw (kawa + ciastko). Opłacało się!

Na zdjęciu poniżej znajdują się dwa zestawy -  mój zestaw urodzinowy i osoby towarzyszącej. Za całość zapłaciliśmy tylko 7 zł.Aktualizacja, 24.10.2016

Urodzinowa promocja w Tchibo cały czas obowiązuje!

Bądź na bieżąco ze wszystkimi postami! 

Photobucket    Photobucket

8 komentarzy:

 1. Kiedyś była też promocja na imieniny. Teraz jednak z tego co wiem jej nie ma. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też gdzieś kiedyś o tym czytałam, w każdym razie szkoda, że promocja została ograniczona tylko do urodzin. Również pozdrawiam ;)

   Usuń
 2. Niestety w Tchibo Gdańsk w Alfa Centrum nie było tak kolorowo (22.11.2015) ;( Pani oznajmiła mi, że promocja urodzinowa to dotyczy tylko małej kawy, a nie dowolnej, a za drugi zestaw dla osoby towarzyszącej musiałem zapłacić 100% cenę..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To bardzo nieładnie z ich strony, nic mi nie wiadomo o zmianie regulaminu, tym bardziej, że moi znajomi całkiem niedawno z powodzeniem korzystali z tej promocji w Krakowie.

   Usuń
 3. Może to zależy kto w danym czasie stoi za kasą, mimo to lubię dalej w domu popijać kawę black/white z kapsułek ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo możliwe.. Mam nadzieję, że następnym razem uda Ci się już w pełni skorzystać z tej świetnej promocji! :)

   Usuń
 4. Problem zgłoś do tchibo na facebooku. W każdym sklepie należy Ci się dowolna kawa i ciacho oraz zestaw 50% dla osoby towarzyszącej.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Mama ma urodziny w Wigilię i miała 69 lat, bo to w poprzednim roku było. Była sama, bo przechodziła ul. Nowy Świat w W-wie. Weszła i chciała skorzystać z promocji a dziewczę mamie odmówiło, bo jakoś jeden dzień za daleko do urodzin dziewczynce się nie zgadzał. Żenada!!! Nie mówiąc już, że po Świętach z tych dni mama nie mogłaby skorzystać, bo zamknięte. Żenada i wstyd dla dziewczyny, która odmówiła. I, mama była sama.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...